درباره ما

یکی از مهمترین دغدغه های مدیران رستوران ها و مراکز تهیه و توزیع غذا گزینش مواد و مذاکره برای خرید با بهترین قیمت می باشد تا هزینه ی نهایی کار کمتر شده و سود نهایی بیشتری حاصل شود. فروشگاه ادویه رستوران دارای سال ها تجربه و سابقه ی کار حرفه ای در زمینه ی فروش، تامین ملزومات و مواد اولیه رستوران، کافی شاپ و فست فودها می باشد. مواد اولیه مورد نیاز به صورت کاملا سالم و تازه، آماده فروش و ارائه به تمامی این مراکز است.

بازرگانی محمدی با سال ها تجربه در زمینه خدمات فروشگاهی از طریق سفارش آنلاین و خدمات الکترونیکی بهترین گزینه پیش رو برای خریداران محصولات به صورت عمده می باشد.

کیفیت مواد ارسالی تضمینی بوده و مشارکت فروشگاه ادویه رستوران فقط با برندهای برتر داخلی و خارجی می باشد. همچنین تنوع محصولات امکان سازگاری با سلایق مختلف را نیز دارد. علاوه بر کیفیت محصولات قابل عرضه از دیگر خدمات فروشگاه ادویه رستوران قیمت های مناسب و ارسال منظم و به موقع مواد به آدرس مورد نظر می باشد.

ادویه رستوران یک عمده فروشی است و همین امر دلیلی بر ارائه قیمت های بسیار بهتری به نسبت محصولات بازار خورده فروشی می باشد. بارگیری در فروشگاه ادویه رستوران به صورت روزانه بوده و محصولات با تضمین صد در صد تازگی و به تاریخ روز تهیه و توزیع می گردند. محصولات مورد پخش ادویه رستوران شامل موادی مانند انواع سس ها، چاشنی ها، پودرهای سوخاری، روغن ها، تنقلات، کمپوت و کنسروها و بسیاری دیگر از مواد اولیه جانبی می باشد.

هدف ما در ادویه رستوران کسب رضایت مشتری است. صداقت در این حرفه حرف اول را می زند. آسان شدن عملیات خرید عمده ی مواد اولیه، امکان ثبت اینترنتی سفارشات و پرداخت آنلاین و تامین شرایط لازم برای مدیریت مالی در تامین مواد اولیه و تنوع و گستردگی محصولات از دیگر مزایای سیستم خدماتی فروشگاه ادویه رستوران در جهت جلب نظر مشتریان عزیز می باشد.