درباره ما

یکی از مهمترین دغدغه های مدیران رستوران ها و مراکز تهیه و توزیع غذاها گزینش مواد و مذاکره برای خرید با بهترین قیمت میباشد.تا هزینه ی نهایی کار کمتر شده و سود نهایی بیشتری حاصل شود.فروشگاه ادویه رستوران با سال ها تجربه و سابقه ی کار حرفه ای در زمینه ی فروش،تامین کننده ملزومات و مواد اولیه رستوران،کافی شاپ و فست فود ها میباشد. مواد اولیه مورد نیاز به صورت کاملا سالم و تازه آماده فروش و ارائه به تمام این مراکز است.

بازرگانی محمدی با سال ها تجربه در زمینه خدمات فروشگاهی،از طریق سفارش آنلاین و خدمات الکترونیکی بهترین گزینه پیش رو برای خریداران محصولات به صورت عمده میباشد.

کیفیت مواد ارسالی تضمینی بوده و مشارکت فروشگاه ادویه رستوران فقط با برند های برتر داخلی و خارجی میباشد.همچنین تنوع محصولات امکان سازگاری با سلایق مختلف را نیز دارد.علاوه بر کیفیت محصولات قابل عرضه از دیگر خدمات فروشگاه ادویه رستوران قیمت های مناسب و ارسال منظم و به موقع مواد به آدرس مورد نظر میباشد.

ادویه رستوران یک عمده فروشی است و همین امر دلیلی بر ارائه قیمت های بسیار بهتری به نسبت محصولات بازار خورده فروشی میباشد.بار گیری در فروشگاه ادویه رستوران به صورت روزانه بوده و محصولات با تضمین صد در صد تازگی و به تاریخ روز تهیه و توزیع می گردند.محصولات مورد پخش ادویه رستوران شامل موادی مانند انواع سس ها،چاشنی ها،پودر های سوخاری،روغن ها،تنقلات،کمپوت و کنسرو ها و بسیاری دیگر از مواد اولیه جانبی میباشد.

هدف ما در ادویه رستوران کسب رضایت مشتری است.صداقت در این حرفه حرف اول را میزند.آسان شدن عملیات خرید عمده ی مواد اولیه،امکان ثبت اینترنتی سفارشات و پرداخت آنلاین و تامین شرایط لازم برای مدیریت مالی در تامین مواد اولیه و تنوع و گستردگی محصولات از دیگر مزایای سیستم خدماتی فروشگاه ادویه رستوران در جهت جلب نظر مشتریان عزیز میباشد.